top of page

Hakkımızda

Yüksekte Çalışmak Tecrübe İster...

İş geliştirme, profesyonel iş güvenliği ve yaşam hattı sistemleri alanında tecrübelerimizi RockSTAR SAFETY markası altında 2018 yılında kurumsallaştırarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Müşteri deneyimini ve karşılanabilir risk yönetimini ilke edinerek ve her müşterimize özelleşmiş çözümler sunarak sektöre yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.

WhatsApp Image 2022-11-21 at 21.02.59.jpeg

Vizyon & Misyonumuz

RockSTAR SAFETY olarak profesyonel kadromuz ile imza attığımız kaliteli ve güvenilir projelerle, ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine karşı taahhüt ettiği tüm çalışmaları başarıyla tamamlayıp, güçlü yapısını koruyarak sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

RockSTAR SAFETY olarak, sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojiyi de kullanarak geliştirip tamamladığı projeler ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Yüksekte çalışmalarla ilgili bilgi birikimine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren profesyonel kadrosu ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.

bottom of page